Tým EFG vyběhal na Hostivice RUNu 35 tisíc korun na podporu dětí z dětských domovů

15. června 2023

V neděli 21. května proběhl jubilejní 10. ročník tradičního dobročinného běhu Hostivice RUN. Energy financial group byla pro tuto akci partnerem spolku Hvězdy dětem. V týmu EFG běželo 14 závodnic a závodníků, díky nimž putuje 35 tisíc korun na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a přípravu mládeže na jejich zaměstnání.​​​​​​​

Za slunného nedělního dopoledne se u hostivických rybníků sešlo téměř 700 běžkyň a běžců, aby poměřili své síly na místních tratích. Program otevřel závod rodičů s dětmi „Ultrarun“, následovaly dětské kategorie a pak už se na trať vydali dospělí závodníci. Ti mohli absolvovat vzdálenosti pět, deset, nebo dvacet jedna kilometrů.

Energy financial group byla pro příležitost této akce partnerem dobročinného spolku Hvězdy dětem, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Za každý kilometr, který zaměstnanec EFG během Hostivice RUNu uběhl, společnost přislíbila darovat spolku 500 Kč na jeho činnost. Partnerství těchto dvou organizací také vyjadřovala speciální limitovaná edice triček, ve kterých všichni závodníci z EFG závod absolvovali. Designu triček vévodil slogan „Naší energií pomáháme dětem plnit sny“. Velice hezkým gestem pak bylo, že děti z dětských domovů pro závodníky z EFG vyrobily účastnické medaile jako poděkování za vybrané finanční prostředky.

A jak si tým EFG vedl? V barvách Energy financial group běželo čtrnáct závodnic a závodníků díky jejichž úsilí, vůli a naběhaným kilometrům se podařilo přispět spolku Hvězdy dětem částkou 35 tisíc korun. Co se umístění týká, tak Filipu Dvořákovi se povedlo zvítězit ve své kategorii na trati deseti kilometrů a celkově byl druhý. Výkonný ředitel Tomáš Voltr byl na stejné distanci šestý ve své kategorii a desátý celkově. Výborného výsledku dosáhla také Tereza Jansová, která na pěti kilometrech byla jen těsně za elitní desítkou ve své kategorii.

Když se všichni trochu vydýchali, předal CEO Energy financial group Tomáš Voltr šek spolku Hvězdy dětem. Jsme rádi, že akce beze zbytku splnila svůj účel. Kromě dobročinného rozměru pro nás navíc měla také teambuldingový charakter a podpořila sportovního ducha týmu EFG.

Poslední články

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Již tradičně na Vysočině, tentokrát ve vesničce Radešín, se 4.–5. dubna odehrál výroční Strategický meeting EFG 2024. Téměř 50 zaměstnanců si vyslechlo informacemi nabité příspěvky devíti prezentujících. Zúčastnění měli také jedinečnou šanci vyzkoušet si únikovou hru,...