Společnost EFG patří mezi TOP 100 českých firem

13. prosince 2022

Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius uspořádala 2. prosince 2022 již sedmadvacátý ročník soutěže „Českých 100 Nejlepších“, která byla uzavřena slavnostním galavečerem ve Španělském sále Pražského hradu. Mezi nejlepší české firmy se letos zařadila také Energy financial group a.s., která byla oceněna za přínosy v oblasti životního prostředí. Cenu přebíral zakladatel a předseda správní rady investiční skupiny EFG Ivo Skřenek.

Cílem prestižního vyznamenání společnosti Comenius je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české podnikatele a jejich společnosti. Ocenění je v rámci anketní soutěže udělováno již od roku 1996, přičemž na nominacích se významně podílí mimo jiné Hospodářská komora České republiky. Záměrem je obsáhnout co nejširší podnikatelské spektrum v několika kategoriích.

Zde najdete také záznamy z galavečera a z konference Klíčové faktory úspěchu. Případně i celkovou fotogalerii jak z dopoledního, tak večerního programu.

Je nám velkou ctí, že za rok 2022 byla mezi výběr TOP 100 českých firem zařazena také skupina EFG.

Ocenění přijímáme zároveň jako velkou výzvu do následujících let.

Děkujeme. Jedeme dál 💙

Poslední články

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Po dalším růstu investiční skupiny nadešel čas také na aktualizované vydání brožury společnosti. Kromě vize a strategie je v ní věnován prostor také cílům na období mezi lety 2025–2030 a novým projektům jako je poskytování služeb výkonové...