Naše účast na European Youth Event /#EYE2021/

19. října 2021

Nemladší a nejnovější posila našeho marketingového oddělení Daniela Dušková vyjela v sobotu 9. 10. na mezinárodní konferenci pořádanou Evropským parlamentem s názvem #EYE2021 ve Štrasburku, kam byla vybrána Českou radou dětí a mládeže. Akce sdružuje tisíce mladých lidí, aby sdílely své názory a nápady týkající se budoucnosti Evropské unie a jejích hodnot.

V rámci různých workshopů čerpali mladí účastníci nové informace a získávali zkušenosti v oblastech od evropské politiky a zdravotnictví po kulturu či ekonomiku zemí EU, které jim pomohou jak v osobním, tak pracovním životě. Velký důraz byl kladen také na udržitelnost.

Naše kolegyně Daniela se při své cestě zaměřila na přednášku o digitální demokracii, kde vystupovala například známá aktivistka Simona Levi a další výstupy týkající se udržitelnosti, produkce uhlíkové stopy a také se zúčastnila workshopu věnovaného práci v týmu.

Jsme rádi, že máme v týmu silné hráče a těšíme se na zúročení nabitých vědomostí. Díky, Danielo!

Poslední články

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Již tradičně na Vysočině, tentokrát ve vesničce Radešín, se 4.–5. dubna odehrál výroční Strategický meeting EFG 2024. Téměř 50 zaměstnanců si vyslechlo informacemi nabité příspěvky devíti prezentujících. Zúčastnění měli také jedinečnou šanci vyzkoušet si únikovou hru,...