Naše účast na European Youth Event /#EYE2021/

19. října 2021

Nemladší a nejnovější posila našeho marketingového oddělení Daniela Dušková vyjela v sobotu 9. 10. na mezinárodní konferenci pořádanou Evropským parlamentem s názvem #EYE2021 ve Štrasburku, kam byla vybrána Českou radou dětí a mládeže. Akce sdružuje tisíce mladých lidí, aby sdílely své názory a nápady týkající se budoucnosti Evropské unie a jejích hodnot.

V rámci různých workshopů čerpali mladí účastníci nové informace a získávali zkušenosti v oblastech od evropské politiky a zdravotnictví po kulturu či ekonomiku zemí EU, které jim pomohou jak v osobním, tak pracovním životě. Velký důraz byl kladen také na udržitelnost.

Naše kolegyně Daniela se při své cestě zaměřila na přednášku o digitální demokracii, kde vystupovala například známá aktivistka Simona Levi a další výstupy týkající se udržitelnosti, produkce uhlíkové stopy a také se zúčastnila workshopu věnovaného práci v týmu.

Jsme rádi, že máme v týmu silné hráče a těšíme se na zúročení nabitých vědomostí. Díky, Danielo!

Poslední články

Investice a strategie EFG do roku 2023

Investice a strategie EFG do roku 2023

Naše společnost má před sebou důležitý rok, který přinese řadu investičních výzev, spuštění nových projektů a obecně vzato se dá očekávat, že i poměrně velké rozšíření portfolia skupiny. Nedávná oslava příchodu roku 2023 je zároveň vhodnou příležitostí k nastínění...

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

Pokud nás již nějakou tu chvilku sledujete, jistě si vzpomenete na radostnou zprávu z konce loňského roku, kdy se Energy financial group (EFG) zařadila mezi TOP 100 nejlepších firem České republiky. Prestižní ocenění převzal 2. prosince 2022 zakladatel společnosti Ivo...