Naše účast na European Youth Event /#EYE2021/

19. října 2021

Nemladší a nejnovější posila našeho marketingového oddělení Daniela Dušková vyjela v sobotu 9. 10. na mezinárodní konferenci pořádanou Evropským parlamentem s názvem #EYE2021 ve Štrasburku, kam byla vybrána Českou radou dětí a mládeže. Akce sdružuje tisíce mladých lidí, aby sdílely své názory a nápady týkající se budoucnosti Evropské unie a jejích hodnot.

V rámci různých workshopů čerpali mladí účastníci nové informace a získávali zkušenosti v oblastech od evropské politiky a zdravotnictví po kulturu či ekonomiku zemí EU, které jim pomohou jak v osobním, tak pracovním životě. Velký důraz byl kladen také na udržitelnost.

Naše kolegyně Daniela se při své cestě zaměřila na přednášku o digitální demokracii, kde vystupovala například známá aktivistka Simona Levi a další výstupy týkající se udržitelnosti, produkce uhlíkové stopy a také se zúčastnila workshopu věnovaného práci v týmu.

Jsme rádi, že máme v týmu silné hráče a těšíme se na zúročení nabitých vědomostí. Díky, Danielo!

Poslední články

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

Stoupající ceny energií vedou k úvahám, kde se tento nárůst zastaví, a jestli se dá nějak ovlivnit. Ve chvíli, kdy všechno vypadá nejisté, je minimálně komplikované dávat přesné prognózy, udržitelná energetika by však mohla být jednou z cest, jak hrozící...

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Tým společnosti Energy financial group, českého lídra v oblasti výroby biometanu, od 1. listopadu posílil Roman Lesný, který nastoupil na pozici finančního ředitele. Lesný se dlouhodobě pohybuje zejména v sektorech dopravy, logistiky a strategického řízení firem,...