Zahajujeme podzimní konferenční sezónu! Kde se letos potkáme?

20. září 2023

Tak jako minulý rok se naše společnost zúčastní řady oborových konferencí a dalších společenských setkání. A protože první z eventů podzimní sezóny se kvapem blíží, zde je výběr nejdůležitějších nadcházejících událostí, a zároveň pozvánka k případné účasti.

Enviromanagement 2023

2.–3. říjen, Štrbské pleso

Aktuální ročník konference je o metrikách používaných v odpadovém hospodářství a bude se na ní řešit celá řada témat. Například pohled na nejmodernější technologie zpracování odpadů, konkrétní projekty, udržitelné investice či řešení ekologické přepravy a obchodu s odpady. Vedení Energy financial group na hojně navštěvované slovenské konferenci vystoupí s představením svých cílů a potenciálu v oblasti výroby biometanu z bioodpadu.

Zelený vodík & biometan

4. října 2023, Litomyšl

Konferenci „Nová energie Česka: Zelený vodík a biometan“ pořádá Svaz moderní energetiky ve spolupráci s CZ Biom pod záštitou předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové. K výrobě biometanu vystoupí za skupinu EFG její výkonný ředitel Tomáš Voltr. V rámci konference budou její účastníci připravovat na žádost paní Adamové také poziční materiál o tom, jak by mělo Česko k tematice zeleného plynu přistoupit, abychom dokázali využít jeho potenciál pro posílení státní energetické bezpečnosti.

Colors of Finance

4. října, Ostrava

CoF

Konference patří mezi největší finanční networkingové akce v Česku a je platformou pro mezioborovou debatu na poli posouvání potenciálu investičního trhu. V rámci doprovodného veletrhu své nejnovější produkty a služby představí na desítky vystavovatelů, přičemž své investiční nástroje zde bude prezentovat také naše společnost a její obchodní oddělení v čele s ředitelem finanční distribuce Davidem Lundákem.

ČZBA: Výstavba a provoz bioplynových stanic

5.–6. října 2023

Letos se tradičně můžeme setkat také na velké podzimní konferenci České bioplynové asociace v Třeboni, jíž jsme partnerem. Konference je určena pro široké spektrum posluchačů, zejména provozovatelům bioplynových stanic, investorům do tohoto segmentu, projektantům či dodavatelům technologií. Právě tyto skupiny posluchačů bude oslovovat v rámci výstupu také vedení skupiny EFG.

PRO-ENERGY CON

9.–10. listopadu, Hustopeče

Odborná konference PRO-ENERGY CON pořádaná již od roku 2011 je již tradičním setkáním zástupců a předních odborníků všech energetických odvětví. Skýtá možnost si méně formálním způsobem vyměnit názory na aktuální dění v energetice, to vše v přívětivém prostředí hotelu Amande. V jedné z panelových diskuzí letos opět vystoupí také výkonný ředitel Energy financial group Tomáš Voltr.

Poslední články

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Již tradičně na Vysočině, tentokrát ve vesničce Radešín, se 4.–5. dubna odehrál výroční Strategický meeting EFG 2024. Téměř 50 zaměstnanců si vyslechlo informacemi nabité příspěvky devíti prezentujících. Zúčastnění měli také jedinečnou šanci vyzkoušet si únikovou hru,...