Podzimní Kalendář akcí 2022: Konference a další eventy

12. srpna 2022

Tak jako minulý rok se naše společnost zúčastní řady oborových seminářů, konferencí a dalších společenských setkání. A protože druhá část sezóny těchto akcí již brzy začne, posíláme vám touto cestou jménem celé skupiny Energy financial group a.s. kalendář těchto událostí a zároveň pozvánku k případné účasti.

Klášterní hudební slavnosti

30. 5. – 30. 9.  / Morava

Mimo tradičních oborových akcí již tradičně sponzorujeme také sérii koncertů vážné hudby v městech a obcích na Moravě, respektive v regionech našich energetických zařízení. Zástupci těchto našich provozoven, zejména provozu EFG Rapotín BPS, se zde každoročně setkávají také s představiteli samosprávných celků, s nimiž spolupracují.

Odpady a obce

8. 6. – 9. 6. / Hradec Králové

Tato konference je jedinečnou příležitostí pro setkání s kolegy a odborníky z odpadového hospodářství, tj. sektoru, který považujeme za jeden z pilířů našeho podnikání. Na konferenci vystoupíme za náš úspěšný projekt „Třídím gastro“. Díky této službě již více než rok pomáháme producentům odpadu včetně obcí s jeho recyklací a ekologickým zpracováním v našich provozovnách.

Enviromanagement

3.–4. 10. / Štrbské Pleso, Slovensko

Hlavním tématem již 12. ročníku mezinárodní odborné konference budou výzvy pro odpadové hospodářství a recyklace se zaměřením na cíle, záměry a omezení v této oblasti. Diskutovat se budou také nejnovější technologie v oblasti odpadového hospodářství a energetického zhodnocování odpadů, přičemž tuto oblast bude na akci komentovat také vedení skupiny EFG.

Colors of Finance

12. 10., Ostrava

Colors of Finance, EFG
Colors of Finance pro vystavovatele EFG

Konference patří mezi největší finanční networkingové akce v Česku a je platformou pro mezioborovou debatu na poli posouvání potenciálu investičního trhu. V rámci doprovodného veletrhu své nejnovější produkty a služby představí na 60 vystavovatelů, přičemž své investiční nástroje zde představí také naše společnost a její obchodní oddělení.

ČZBA: 21. ročník konference Výstavba a provoz BPS

6–7. 10., Třeboň

Po dlouhé covidové odmlce se opět můžeme setkat na tradiční podzimní konferenci České bioplynové asociace v Třeboni, jíž jsme partnerem. Konference je určena pro široké spektrum posluchačů, zejména pak pro: provozovatele bioplynových stanic, investory, projektanty či dodavatele technologií. Právě tyto skupiny posluchačů bude oslovovat v rámci výstupu také vedení skupiny EFG.

Den obce Mostek

10. 10., Mostek

Stejně jako každý rok i letos podpoříme akci v Mostku, kde má skupina EFG jedno ze svých energetických zařízení. Jde tak o další z řady eventů, jejichž partnerství každoročně obnovujeme pro důležitost rozvoje místních komunit.

Konference Předcházení vzniku odpadů

25. 10., Praha

Na každoroční odpadové konferenci se potkáváme se zástupci klíčových resortů a organizací (MŽP, MPO, KÚ, kontrolní orgány aj.), představiteli obcí i firem. Letošní ročník, kde budeme prezentovat naší službu „Třídím gastro“, bude zaměřen také na problematiku bioodpadů, jejichž recyklace a následné využití je klíčové pro dosažení evropských cílů odpadového hospodářství.

Bold Future: Udržitelností k efektivnímu byznysu

25. 10., Praha

Do českého prostředí dorazil sílící světový trend udržitelnosti. Stavitelství, energetika a další oblasti podnikání začínají upřednostňovat řešení odpovědná k lidem a životnímu prostředí nejen v souvislosti s novými technologiemi, ale také s ohledem na environmentální, surovinovou a energetickou krizi. Na témata, v nichž lze udržitelnost využít, se bude soustředit i Tomáš Voltr ve svém výstupu na téma tzv. odpovědných investic do obnovitelných zdrojů.

EFG Energy evening

Praha, Olomouc

V neposlední řadě se už nyní můžete těšit na každoroční obchodní setkání skupiny Energy financial group, nazvané příznačně EFG Energy evening. Letos se setkáme i v regionu, konkrétně v Olomouci, a to na konci října. Tradiční pražské setkání proběhne koncem září. O obou eventech Vás budeme v příštích dnech informovat oficiální cestou, a to již z kompletní pozvánkou.

V případě dalších informací se nám prosím ozvěte skrze sekci Kontakty. Veškeré oborové akce (nejen ty, kterých se účastní skupina EFG) můžete sledovat také v našem Kalendáři portálu ESG investice.

Poslední články

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Po dalším růstu investiční skupiny nadešel čas také na aktualizované vydání brožury společnosti. Kromě vize a strategie je v ní věnován prostor také cílům na období mezi lety 2025–2030 a novým projektům jako je poskytování služeb výkonové...