EFG se připojuje k iniciativě Změna k lepšímu!

2. listopadu 2020

V této těžké době věříme ve světlé zítřky. Proto jsme se před pár dny připojili k inicitativě Změna k lepšímu, skrze níž spolu s významnými českými i nadnárodními společnostmi bojujeme o nastartování ekonomiky chytrým, udržitelným způsobem. Organizátoři Změny reagují na diskuse v nejvyšších patrech politiky, například o tom, kam bude stát směřovat záchranné balíčky.

Pandemická situace se mění ze dne na den, krize ale přetrvává a organizátoři Změny vyzývají k investicím do inovací a udržitelnosti v celé ekonomice. Sami přitom pracují na návrhu konkrétních opatření pro živou krajinu, méně odpadu a čistou energetiku.

Změna k lepšímu se soustředí na tři konkrétní oblasti:

  1. Sucho (voda v krajině, inovace a chytré technologie).
  2. Odpad (Inovativní řešení obrovského množství odpadu, a to v rámci cirkulárního systému.)
  3. Energie a doprava (využití výhod čisté dopravy a obnovitelných zdrojů v domácnostech, obecních budovách i ve firmách.)

Připojte se k nám. Má to smysl!

Poslední články

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

Stoupající ceny energií vedou k úvahám, kde se tento nárůst zastaví, a jestli se dá nějak ovlivnit. Ve chvíli, kdy všechno vypadá nejisté, je minimálně komplikované dávat přesné prognózy, udržitelná energetika by však mohla být jednou z cest, jak hrozící...

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Tým společnosti Energy financial group, českého lídra v oblasti výroby biometanu, od 1. listopadu posílil Roman Lesný, který nastoupil na pozici finančního ředitele. Lesný se dlouhodobě pohybuje zejména v sektorech dopravy, logistiky a strategického řízení firem,...