EFG se připojuje k iniciativě Změna k lepšímu!

2. listopadu 2020

V této těžké době věříme ve světlé zítřky. Proto jsme se před pár dny připojili k inicitativě Změna k lepšímu, skrze níž spolu s významnými českými i nadnárodními společnostmi bojujeme o nastartování ekonomiky chytrým, udržitelným způsobem. Organizátoři Změny reagují na diskuse v nejvyšších patrech politiky, například o tom, kam bude stát směřovat záchranné balíčky.

Pandemická situace se mění ze dne na den, krize ale přetrvává a organizátoři Změny vyzývají k investicím do inovací a udržitelnosti v celé ekonomice. Sami přitom pracují na návrhu konkrétních opatření pro živou krajinu, méně odpadu a čistou energetiku.

Změna k lepšímu se soustředí na tři konkrétní oblasti:

  1. Sucho (voda v krajině, inovace a chytré technologie).
  2. Odpad (Inovativní řešení obrovského množství odpadu, a to v rámci cirkulárního systému.)
  3. Energie a doprava (využití výhod čisté dopravy a obnovitelných zdrojů v domácnostech, obecních budovách i ve firmách.)

Připojte se k nám. Má to smysl!

Poslední články

Investice a strategie EFG do roku 2023

Investice a strategie EFG do roku 2023

Naše společnost má před sebou důležitý rok, který přinese řadu investičních výzev, spuštění nových projektů a obecně vzato se dá očekávat, že i poměrně velké rozšíření portfolia skupiny. Nedávná oslava příchodu roku 2023 je zároveň vhodnou příležitostí k nastínění...

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

Pokud nás již nějakou tu chvilku sledujete, jistě si vzpomenete na radostnou zprávu z konce loňského roku, kdy se Energy financial group (EFG) zařadila mezi TOP 100 nejlepších firem České republiky. Prestižní ocenění převzal 2. prosince 2022 zakladatel společnosti Ivo...