Skupina EFG patří mezi TOP 100 českých firem. Cenu převzal zakladatel Ivo Skřenek

13. prosince 2022

Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius uspořádala 2. prosince 2022 již sedmadvacátý ročník soutěže „Českých 100 Nejlepších“, která byla uzavřena slavnostním galavečerem ve Španělském sále Pražského hradu. Mezi nejlepší české firmy se letos zařadila také Energy financial group a.s., která byla oceněna za přínosy v oblasti životního prostředí. Cenu přebíral zakladatel a předseda správní rady investiční skupiny EFG Ivo Skřenek.

Cílem prestižního vyznamenání společnosti Comenius je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české podnikatele a jejich společnosti. Ocenění je v rámci anketní soutěže udělováno již od roku 1996, přičemž na nominacích se významně podílí mimo jiné Hospodářská komora České republiky. Záměrem je obsáhnout co nejširší podnikatelské spektrum v několika kategoriích.

Zde najdete také záznamy z galavečera a z konference Klíčové faktory úspěchu. Případně i celkovou fotogalerii jak z dopoledního, tak večerního programu.

Je nám velkou ctí, že za rok 2022 byla mezi výběr TOP 100 českých firem zařazena také skupina EFG.

Ocenění přijímáme zároveň jako velkou výzvu do následujících let.

Děkujeme. Jedeme dál 💙

Poslední články

Investice a strategie EFG do roku 2023

Investice a strategie EFG do roku 2023

Naše společnost má před sebou důležitý rok, který přinese řadu investičních výzev, spuštění nových projektů a obecně vzato se dá očekávat, že i poměrně velké rozšíření portfolia skupiny. Nedávná oslava příchodu roku 2023 je zároveň vhodnou příležitostí k nastínění...

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

Pokud nás již nějakou tu chvilku sledujete, jistě si vzpomenete na radostnou zprávu z konce loňského roku, kdy se Energy financial group (EFG) zařadila mezi TOP 100 nejlepších firem České republiky. Prestižní ocenění převzal 2. prosince 2022 zakladatel společnosti Ivo...