Pozvání na dračí lodě do Znojma

6. září 2018

Zveme Vás 29. září na největší svátek dračích lodí, na Neoficiální mistrovství světa amatérských posádek dračích lodí ve Znojmě. Vy, kteří tento festival neznáte, uvidíte české i zahraniční posádky, které si vybraly různé země světa, které jim jsou sympatické, aby je neoficiálně reprezentovaly. Uvidíte spousty originálně převlečených posádek, kterým jde i o výsledek na vodě, stejně jako o body za styl a prezentaci reprezentované země.

Festival je spojený s velkou propagací pádlování na dračích lodích – už ve středu před hlavním sobotním závodem budou organizovány jízdy pro nejmenší “dračáky” z mateřských a základních škol, ve čtvrtek to budou závody o Středoškolský pohár města Znojmo, v pátek jízdy pro dospělé a také tréninky sobotních závodníků a v sobotu to vypukne!

Letošní termín závodů, kdy je v pátek státní svátek, je velmi příznivý pro všechny zájemce o vodáctví a pádlování, protože i úplní amatéři budou mít čas a prostor třeba najít nový teamový sport, v němž nikdo není sám, naopak všichni jedou jako jeden muž, či žena. 

Přijeďte, těšíme se na Vás jako, jeden z největších partnerů tohoto svátku, na Dyji v Areálu vodních sportů pod Sedlešovickým mostem u Louckého kláštera!

Poslední články

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

Stoupající ceny energií vedou k úvahám, kde se tento nárůst zastaví, a jestli se dá nějak ovlivnit. Ve chvíli, kdy všechno vypadá nejisté, je minimálně komplikované dávat přesné prognózy, udržitelná energetika by však mohla být jednou z cest, jak hrozící...

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Tým společnosti Energy financial group, českého lídra v oblasti výroby biometanu, od 1. listopadu posílil Roman Lesný, který nastoupil na pozici finančního ředitele. Lesný se dlouhodobě pohybuje zejména v sektorech dopravy, logistiky a strategického řízení firem,...