Ohlédnutí za strategickým meetingem společnosti

2. května 2023

Na půli cesty mezi Prahou a Rapotínem, na statku Líšeňský Dvůr, se konal letošní strategický meeting společnosti Energy financial group. Zúčastnilo se jej několik desítek zaměstnanců, kteří si nad příspěvky hlavních prezentujících oživili společné cíle i novinky v rámci investiční skupiny. Celý den byl zakončen networkingem.

O zahájení strategického meetingu se postaral zakladatel Energy financial group a předseda správní rady Ivo Skřenek, který ve svém emotivním úvodním slově apeloval na důležitost týmu a vyzdvihl jeho úsilí, díky němuž si EFG stále drží pozici českého lídra na trhu s biometanem. Zbytek dopoledne už patřil výkonnému řediteli Tomášovi Voltrovi, který ve své dvoudílné prezentaci všem přítomným osvěžil firemní vizi a nastínil strategii rozvoje společnosti.

Po pauze již přišli na scénu ředitelé divizí skupiny se svými prezentacemi. Ředitel divize EFG Commodities Petr Voltr zrekapituloval loňskou situaci na trzích s energiemi a zastavil se také u služeb výkonové rovnováhy, které nyní usilovně rozvíjíme. Následoval Martin Janda s informacemi o divizi EFG Production, jež se věnoval jednotlivým energetickým zdrojům z portfolia Energy financial group. Třetí blok zakončil za divizi EFG Logistics Ondřej Černý, který k úvodu o rozvoji své divize připojil edukační kvíz na téma recyklace.

Poslední prezentační blok otevřel technický ředitel EFG Pavel Bureš novinkami z oblasti biometanových technologií. Po něm následovala informacemi nabitá prezentace ředitele IT oddělení Karla Šareše, který představil všechny změny v rámci digitalizace. Personalistka Michaela Řezníková se posléze ve své prezentaci věnovala zejména možnostem vzdělávání, které se pro zaměstnance EFG v nedávné době otevřely. Vedoucí marketingu Tomáš Opat krátce promluvil o vizuální identitě firmy a novinkách z oblasti interní komunikace. Celý program uzavřela projektová manažerka EFG Educa Daniela Dušková popisem environmentálně-vzdělávacího programu, který jsme nedávno spustili pro žáky základních a středních škol.

Děkujeme všem zúčastněným.

Jedeme dál 💙

​​​​​

Poslední články