Ohlédnutí za strategickým meetingem společnosti

2. května 2023

Na půli cesty mezi Prahou a Rapotínem, na statku Líšeňský Dvůr, se konal letošní strategický meeting společnosti Energy financial group. Zúčastnilo se jej několik desítek zaměstnanců, kteří si nad příspěvky hlavních prezentujících oživili společné cíle i novinky v rámci investiční skupiny. Celý den byl zakončen networkingem.

O zahájení strategického meetingu se postaral zakladatel Energy financial group a předseda správní rady Ivo Skřenek, který ve svém emotivním úvodním slově apeloval na důležitost týmu a vyzdvihl jeho úsilí, díky němuž si EFG stále drží pozici českého lídra na trhu s biometanem. Zbytek dopoledne už patřil výkonnému řediteli Tomášovi Voltrovi, který ve své dvoudílné prezentaci všem přítomným osvěžil firemní vizi a nastínil strategii rozvoje společnosti.

Po pauze již přišli na scénu ředitelé divizí skupiny se svými prezentacemi. Ředitel divize EFG Commodities Petr Voltr zrekapituloval loňskou situaci na trzích s energiemi a zastavil se také u služeb výkonové rovnováhy, které nyní usilovně rozvíjíme. Následoval Martin Janda s informacemi o divizi EFG Production, jež se věnoval jednotlivým energetickým zdrojům z portfolia Energy financial group. Třetí blok zakončil za divizi EFG Logistics Ondřej Černý, který k úvodu o rozvoji své divize připojil edukační kvíz na téma recyklace.

Poslední prezentační blok otevřel technický ředitel EFG Pavel Bureš novinkami z oblasti biometanových technologií. Po něm následovala informacemi nabitá prezentace ředitele IT oddělení Karla Šareše, který představil všechny změny v rámci digitalizace. Personalistka Michaela Řezníková se posléze ve své prezentaci věnovala zejména možnostem vzdělávání, které se pro zaměstnance EFG v nedávné době otevřely. Vedoucí marketingu Tomáš Opat krátce promluvil o vizuální identitě firmy a novinkách z oblasti interní komunikace. Celý program uzavřela projektová manažerka EFG Educa Daniela Dušková popisem environmentálně-vzdělávacího programu, který jsme nedávno spustili pro žáky základních a středních škol.

Děkujeme všem zúčastněným.

Jedeme dál 💙

​​​​​

Poslední články

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Ohlédnutí za výročním Strategickým meetingem EFG 2024

Již tradičně na Vysočině, tentokrát ve vesničce Radešín, se 4.–5. dubna odehrál výroční Strategický meeting EFG 2024. Téměř 50 zaměstnanců si vyslechlo informacemi nabité příspěvky devíti prezentujících. Zúčastnění měli také jedinečnou šanci vyzkoušet si únikovou hru,...