EFG se stěhuje do Greenline Kačerov

7. srpna 2018

Vtomto měsíci jsme rozšířili naše investiční portfolio o nový projekt Spreso, v následujících měsících plánujeme investice do dalších projektů. Tak jako se rozšiřují naše projekty, ruku v ruce s tím se zvětšuje i náš personální tým. Z toho důvodu se sídlo EFG přesouvá na novou adresu….

Při hledání v Praze jsme našli, i s ohledem na naše hlavní aktivity ležící na jižní a střední Moravě, novou kancelářskou budovu ležící přímo u magistrály s vjezdem i výjezdem právě na ni.

Naše nové sídlo má ekologickou certifikaci LEED značící Leadership in Energy & Environmental Design. Certifikát LEED jde ruku v ruce s naším pohledem na životní prostředí – pracovní místo musí být hezké, ergonomické, ideálně osvětlené denním světlem a energeticky šetrné.

Vybavení nového sídla nabízí i parkovací stání s nabíječkami pro elektrická auta a hybridy. Kolegové – sportovci, kteří se chtějí dopravovat naprosto bezemisně, mohou přijet na kole a využít kolárny a sprch pro cyklisty, aby i jim bylo po jízdě do práce fajn.

V nových prostorách jsme již od 1.8.2018, formální změna sídla proběhne notářským zápisem a jeho zaznamenáním v Obchodního rejstříku v průběhu září.

EFG se stehuje do greenline kacerov

Poslední články

Investice a strategie EFG do roku 2023

Investice a strategie EFG do roku 2023

Naše společnost má před sebou důležitý rok, který přinese řadu investičních výzev, spuštění nových projektů a obecně vzato se dá očekávat, že i poměrně velké rozšíření portfolia skupiny. Nedávná oslava příchodu roku 2023 je zároveň vhodnou příležitostí k nastínění...

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

Pokud nás již nějakou tu chvilku sledujete, jistě si vzpomenete na radostnou zprávu z konce loňského roku, kdy se Energy financial group (EFG) zařadila mezi TOP 100 nejlepších firem České republiky. Prestižní ocenění převzal 2. prosince 2022 zakladatel společnosti Ivo...