EFG se stěhuje do Greenline Kačerov

7. srpna 2018

Vtomto měsíci jsme rozšířili naše investiční portfolio o nový projekt Spreso, v následujících měsících plánujeme investice do dalších projektů. Tak jako se rozšiřují naše projekty, ruku v ruce s tím se zvětšuje i náš personální tým. Z toho důvodu se sídlo EFG přesouvá na novou adresu….

Při hledání v Praze jsme našli, i s ohledem na naše hlavní aktivity ležící na jižní a střední Moravě, novou kancelářskou budovu ležící přímo u magistrály s vjezdem i výjezdem právě na ni.

Naše nové sídlo má ekologickou certifikaci LEED značící Leadership in Energy & Environmental Design. Certifikát LEED jde ruku v ruce s naším pohledem na životní prostředí – pracovní místo musí být hezké, ergonomické, ideálně osvětlené denním světlem a energeticky šetrné.

Vybavení nového sídla nabízí i parkovací stání s nabíječkami pro elektrická auta a hybridy. Kolegové – sportovci, kteří se chtějí dopravovat naprosto bezemisně, mohou přijet na kole a využít kolárny a sprch pro cyklisty, aby i jim bylo po jízdě do práce fajn.

V nových prostorách jsme již od 1.8.2018, formální změna sídla proběhne notářským zápisem a jeho zaznamenáním v Obchodního rejstříku v průběhu září.

Poslední články

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Po dalším růstu investiční skupiny nadešel čas také na aktualizované vydání brožury společnosti. Kromě vize a strategie je v ní věnován prostor také cílům na období mezi lety 2025–2030 a novým projektům jako je poskytování služeb výkonové...