Otevření administrativní budovy v ECR Rapotín

9. července 2019

12. 6. byla za účasti představitelů obce Rapotín slavnostně otevřena zrekonstruovaná bývalá provozní budova rapotínských skláren.

Jejím účelem bude sloužit jako zázemí pro pracovníky bioplynové stanice EFG Rapotín BPS, jako návštěvnické centrum pro exkurze, ale i pro základy environmentálního vzdělávání rapotínských školních a předškolních dětí.

V prezentační místnosti budou umístěny informační panely pomáhající při vzdělávacích pořadech projektu EFG Educa, který je zaměřený na žáky a studenty základních a středních škol, primárně z míst a okresů sousedících s Rapotínem, následně i z místních samospráv a průmyslových podniků Svazku obcí údolí Desné a Olomouckého kraje.

Starosta Mgr. Bohuslav Hudec se ve svém projevu zmínil o dobré spolupráci obce a rapotínské bioplynky. Řekl, že se jako zastupitel obce zúčastnil před čtyřmi lety jejího spuštění a také slyšel plány společnosti Energy financial group. Dnes může říci, že se tyto plány staly skutečností a že vzájemná spolupráce obce a společnosti EFG nese dobré plody.

Na obrázku jsou starosta Mgr. Bohuslav Hudec, Ing. Markéta Csölleová, 1. místostarosta, Mgr. Petr Štěrba, člen představenstva Energy financial group a Mgr. Lenka Zindulková, referent ŽP obce Rapotín. Společně se dívají se na obrázky dokumentující stav před rekonstrukcí a po ní.

Rapotin Admi Budova 1 1 1024x683 1

Poslední články

Investice a strategie EFG do roku 2023

Investice a strategie EFG do roku 2023

Naše společnost má před sebou důležitý rok, který přinese řadu investičních výzev, spuštění nových projektů a obecně vzato se dá očekávat, že i poměrně velké rozšíření portfolia skupiny. Nedávná oslava příchodu roku 2023 je zároveň vhodnou příležitostí k nastínění...

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

Pokud nás již nějakou tu chvilku sledujete, jistě si vzpomenete na radostnou zprávu z konce loňského roku, kdy se Energy financial group (EFG) zařadila mezi TOP 100 nejlepších firem České republiky. Prestižní ocenění převzal 2. prosince 2022 zakladatel společnosti Ivo...