Jak hlasovat v E.ON Energy Globe? Poslední možnost je TEĎ!

21. září 2020

Jak už jistě víte, naše bioplynová stanice EFG Rapotín BPS byla nominována do kategorie Firma za projekt unikátní výroby biometanu z biologicky rozložitelných odpadů. Na hlasování máte čas do konce září 2020. Přinášíme podrobný návod, jak na to.1. Otevřete si soutěžní profil EFG Rapotín BPS a klikněte na UDĚLIT HLAS.


2. Po udělení hlasu se otevře nové okno. V dolní části klikněte na UKONČIT HLASOVÁNÍ.


3. V novém okně vyplňte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.


4. Potvrďte zařazení svého hlasu pro EFG Rapotín BPS ve své E-MAILOVÉ SCHRÁNCE z formuláře.


Hotovo! Hlasování je dokončené. Děkujeme!Hlasovat znamená vyhrát!

Vítěze jednotlivých kategorií mohou lidé vybírat na webu soutěže až do konce září 2020 a ze všech hlasujících bude vylosováno několik výherců, kteří získají dvouměsíční zápůjčku Škody Citigo iV od Škoda Auto, rodinný let balonem nebo poukázky do Hornbachu.

Vítěze jednotlivých kategorií 12. ročníku soutěže E.ON Energy Globe se dozvíme na slavnostním vyhlášení 24. října 2020, které živě odvysílá ČT1.

Poslední články

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

David Lundák: Investice do zelené energie je jistota, která nezklame

Stoupající ceny energií vedou k úvahám, kde se tento nárůst zastaví, a jestli se dá nějak ovlivnit. Ve chvíli, kdy všechno vypadá nejisté, je minimálně komplikované dávat přesné prognózy, udržitelná energetika by však mohla být jednou z cest, jak hrozící...

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Skupina EFG posiluje tým. Finančním ředitelem se stal Roman Lesný

Tým společnosti Energy financial group, českého lídra v oblasti výroby biometanu, od 1. listopadu posílil Roman Lesný, který nastoupil na pozici finančního ředitele. Lesný se dlouhodobě pohybuje zejména v sektorech dopravy, logistiky a strategického řízení firem,...