ESG-Investice.cz –⁠ portál do světa zodpovědného investování

7. dubna 2020

Investiční společnost Energy financial group spouští web ESG Investice, server věnovaný otázkám společensky odpovědných investic. 

Web přináší přehled aktuálního dění v oblasti etických investic, udržitelnosti, energetiky a společenské odpovědnosti doplněný erudovanými texty uznávaných odborníků. Na obsahu webu ESG Investice se budou podílet přední analytici z finančního i energetického sektoru.

„Cílem našeho nového projektu je seznámit veřejnost s významně rostoucím segmentem investic do trvale udržitelného rozvoje,“ říká Tomáš Voltr, výkonný ředitel Energy financial group.

esg-investice-web-scaled

Poslední články

Investice a strategie EFG do roku 2023

Investice a strategie EFG do roku 2023

Naše společnost má před sebou důležitý rok, který přinese řadu investičních výzev, spuštění nových projektů a obecně vzato se dá očekávat, že i poměrně velké rozšíření portfolia skupiny. Nedávná oslava příchodu roku 2023 je zároveň vhodnou příležitostí k nastínění...

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

VIDEO: „Českých 100 nejlepších“ a medailonek EFG

Pokud nás již nějakou tu chvilku sledujete, jistě si vzpomenete na radostnou zprávu z konce loňského roku, kdy se Energy financial group (EFG) zařadila mezi TOP 100 nejlepších firem České republiky. Prestižní ocenění převzal 2. prosince 2022 zakladatel společnosti Ivo...