Energy financial group převzala prestižní ocenění pro Nejlepší české firmy v pražském Obecním domě

14. prosince 2023

Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius uspořádala 1. prosince 2023 již osmadvacátý ročník soutěže „Českých 100 Nejlepších“, která byla uzavřena slavnostním galavečerem v prostorách Obecního domu na pražském náměstí Republiky. Mezi nejlepší české firmy se letos zařadila také Energy financial group a.s., která byla oceněna za přínosy v oblasti „INVENCE – NASAZENÍ – EXPORT – ZISK“. Cenu přebíral výkonný ředitel investiční skupiny EFG Tomáš Voltr.

Cílem prestižního vyznamenání společnosti Comenius je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české podnikatele a jejich společnosti. Ocenění je v rámci anketní soutěže udělováno již od roku 1996, přičemž na nominacích se významně podílí mimo jiné Hospodářská komora České republiky. Záměrem je obsáhnout co nejširší podnikatelské spektrum v několika kategoriích.

Slavnostní den byl zahájen dopolední konferencí Klíčové faktory úspěchu a obědem a zakončen galavečerem. Energy financial group si z něj v zastoupení výkonného ředitele Tomáše Voltra odnesla ocenění v oborové kategorii „INVENCE – NASAZENÍ – EXPORT – ZISK“.Je nám velkou ctí, že za rok 2023 byla mezi výběr TOP 100 českých firem opět zařazena také skupina EFG.

Ocenění přijímáme zároveň jako velkou výzvu do následujících let.

Děkujeme. Jedeme dál 💙

Poslední články

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Nová brožura představuje cíle EFG do let 2025–2030

Po dalším růstu investiční skupiny nadešel čas také na aktualizované vydání brožury společnosti. Kromě vize a strategie je v ní věnován prostor také cílům na období mezi lety 2025–2030 a novým projektům jako je poskytování služeb výkonové...